Toreno_87

Лотерея Тип Топ отзывы

• Toreno_87
  • 13-05-2016, 18:07
  • 4
  • 4

Вы принимали участие в украинской лотереи Тип-Топ? Если да, тогда оставьте свой обширный отзыв о лотерее "Тип-Топ".

Олександр

Я грав в лотерею ще дитиною. І тепер ми граємо всією сім'єю. Це наша маленька традиція. Вечорами ми збираємося біля екрану телевізора і з нетерпінням чекаємо коли співпадуть комбінації цифр в квитках. Нещодавно відкрили для себе лотерею Тіп Топ. Нам відразу сподобався формат лотереї.

Дивно що всього за 1 гривню можна виграти цілу купу грошей (100 000 і навіть 200 000 грн). У лотереї Тіп Тот ми вже кілька разів вигравали. Хоча головний грошовий приз нам поки не дістався, але виграні суми дуже навіть радують.

Ответить

Наташа

Наиболее реальный шанс выиграть полмиллиона, в других лотереях так просто этого сделать не удастся. kiss_mini

Ответить

Beltata

Лотерея Тіп Топ популярна тим, що вона дуже дешева і в неї може дозволити собі грати кожен так як вартість становить всього 2 грн. або 5 грн. Розіграші проводяться щодня, і так як я часто сиджу вдома, то я дивлюся телевізор і граю в цю лотерейку.

Правда не дуже подобається те, що потрібно переглянути спочатку всю рекламу перед тим як побачиш розіграш лотереї, який триває всього хвилину або дві. Але воно того варте, особливо якщо цифри збігаються. Адже тут навіть за 1 цифру покладається виграш, тому шанси дуже навіть великі.

Грати в цю лотерею рекомендую тільки тим, хто реально вірить в успіх і не засмучується з приводу програшів.

Ответить

Віра

Лотерея Тіп Топ мені подобатися тим, що вартість кожного білету становить 2 і 5 грн. Купити квиток може дозволити собі практично кожен. Але важливо розуміти, що треба знати міру. Я, наприклад, купую лотереї до якого-небудь свята (день народження, восьме березня, новий рік і т. Д). Таким чином гра йде, як розвага, і приємно отримувати нехай навіть не великі призи. А якщо не повезло, то чи не засмучуватися за витрачені 2 або 5 грн, так як заздалегідь усвідомлювала на що їх витратила. Не рекомендую купувати лотереї кожен день.

Якщо має повести, удача посміхнеться і так, а якщо найближчим часом не судилося виграти, тоді можна пристойно програти. Треба грати з розумом, розуміючи, що можна не тільки виграти, але і програти. Розіграші Тіп Топ транслюють по ТРК Україна кожен день, тому можна подивитися його пряму трансляцію. Коли немає можливості дивитися телевізор, я результат дізнаюся на точці розповсюдження лотерей у продавця.

Принцип лотереї простий: купуєш квиток з варіантами розіграшу. Кожен варіант варто 2-5 грн, складається з 6 цифр. У студії із лото трону випадає кулі з номерами. Якщо є збіги з комбінацією в квитку, тоді можна розраховувати на виграш. Розмір виграшу залежить від кількості збігів.

В цілому гра хороша, час від часу можна дозволити собі купити квиток. blum_mini

Ответить
    b
    i
    u
    s
    |
    left
    center
    right
    |
    emo
    url
    leech
    color
    |
    hide
    translit

Лото Забава
    Вход
    Опрос
    Вы будете покупать билеты, если стоимость их возрастет до 100 руб?
    Да, конечно.
    Да, но буду покупать меньшее количество.
    Да, но только на праздничные тиражи
    Нет, перестану играть
    Присоединяйтесь к нам!