Toreno_87

Отзыв о Лотереи Мегалот

• Toreno_87
  • 13-05-2016, 16:14
  • 5
  • 5

Вы принимали участие в украинской лотереи Мегалот? Если да, тогда оставьте свой обширный отзыв о лотерее "Мегалот".

Stanislav

Ця лотерея - то що залишилося в Україні про СССРовских 5 з 36 і 6 з 49. Вартість варіанта поступово збільшувалися, кілька разів грав за ціною 2 грн. Можна вигравати якусь дрібницю, але ймовірність виграшу серйозних призів нижче, ніж у старих версіях лотереї.

Залишивши питання про правдивість проведення розіграшів призів можна стверджувати, що влучна українська приказка, що, Дурень думкою (подумки) багатіє" - як раз і охарактеризує більшість гравців у лотереї, які сподіваються на цьому заробити. Потрібно ставитися до цієї гри як до безоплатного пожертви на користь держави, яке начебто піде на розвиток спорту - і може бути винагороджено.

А очікування виграшу і віра в удачу - стан, що відволікає від серйозної роботи по поліпшенню добробуту.

А лотерея - вид діяльності, проносивши вигоду організаторам, але ніяк не гравцям. Тому грати не раджу, але якщо надумаєте грати - то довіряйте лише власним вибором чисел, адже комп'ютер з урахуванням ймовірності вибере таку комбінацію, яка навряд чи виграє

Ответить

Аня

Раніше навіть не чула про неї, як то йшли зі знайомим, і він вирішив купити квиток, він в неї часто грає. По-перше мені сподобалося те, що цифри ти можеш вибрати сам, по-друге ціна радує, начебто не сильно дорого. Імовірність виграти немаленька, просто щастить не всім. Мені так взагалі ніколи не щастить в лотерею, тому я в неї і не граю. Кілька разів тільки купувала квиток, а потім перестала, бо я не азартний гравець, і якщо пару раз не пощастило, я не продовжую, інакше затягне і висмокче все гроші.

Дуже зручно зараз те, що не потрібно сидіти біля телевізора і чекати розіграш, заходиш в інтернет, на сайт "Мегалот" і результати перед тобою.

А так, звичайно, дуже цікаво грати, інтрига присутня і думаєш: "А раптом сьогодні пощастить ?!".

Ответить

Антон

У меня только такой вопрос, если оператор лотерей "МСЛ" за несколько лет (14 кажется) выплатил 8 700 000 000 грн., То сколько же он заработал. На примере "Лото-забавы" мне просто страшно это представить! Десятки, а то и сотни миллиардов грy. пожалуй ....

Ответить

Надежда

Чтобы выиграть в Мегалот, нужна система, просчитать ту или иную комбинацию практически невозможно. Так что игра эта на удачу. Хотя делитесь опытом и Своим разработками, как вам удается выиграть хотя бы "тройку"?!

Ответить

Kocherin

Були часи, коли я відчув долю практично у всіх доступних лотереях, і однією з них був "Мегалот" від МСЛ. Нічого особистого, і відмінності від радянського "Спортлото" або національного "Суперлото" - я не знайшов, але в цій лотереї були присутні відчуття відокремленості і затишку. Це моє враження.

Щоб виключити пересуди, відразу кажу - мільйонів я не виграв, але брав участь із задоволенням. Якщо людина зробила ставку на подію, або хто купив лотерейний квиток, в результаті програшу відчуває себе обдуреним, то терміново потрібно зав'язувати. Це не ваше.

Азарт - це надія і самоконтроль. Якщо зірватися, то можна дуже багато втратити, і навпаки, зайва паніка не дасть очікуваного результату.

Мріяти - теж потрібно вміти. Не можна гнатися за джек-потами, потрібно намагатися отримати будь-яку прибуток, а для цього потрібно застосовувати інструменти синтезу та аналізу, і бути в міру забобонним. Потрібно слухати внутрішній голос. Буває, що день не пішов, все валиться з рук, зібратися складно. У такі дні про холодному голову говорити нічого, і про лотереї краще забути.

З особистого досвіду від лотереї Мегелот.

Грати потрібно, не тоді коли фінансові проблеми, а коли на душі спокійно.

Лотерея Мегелот - це гра, і ставиться до цього потрібно відповідно. Якщо грошей не вистачає - про ставки мови бути не може.

Дякуємо за увагу.

Неконтрольований азарт - зло!

Ответить
    b
    i
    u
    s
    |
    left
    center
    right
    |
    emo
    url
    leech
    color
    |
    hide
    translit

Лото Забава
    Вход
    Опрос
    Вы будете покупать билеты, если стоимость их возрастет до 100 руб?
    Да, конечно.
    Да, но буду покупать меньшее количество.
    Да, но только на праздничные тиражи
    Нет, перестану играть
    Присоединяйтесь к нам!