Toreno_87

Лото Забава отзывы

• Toreno_87
  • 13-05-2016, 00:53
  • 6
  • 6
    Вы активный игрок лотереи "Лото Забава"? Если да, тогда поделитесь пожалуйста со своим отзывом или результатом с другими участниками.
    Как вы оцениваете лотерею "Лото Забава"?
    на 1 балл
    на 2
    на 3
    на 4
    на 5

Ярослав

Выиграли" в "Забаву плюс" 2500 грн - думали, что эти деньги отложим на отпуск, но каким же было наше с женой разочарование, когда оператор в пункте продажи лотереи сказала, что мы не получим живых денег на руки - надо обратиться в представительство, где эту сумму мы сможем выбрать призов в виде техники Saturn ... Оказывается, что в "Забаве плюс" и в "Забаве два плюс" выигрыши в сумме 125, 250, 2500 и 5000 грн. выдаются только бытовой техникой Saturn ... Ну выбрали мы с женой день и поехали в представительство - некую "бомжатню" у метро "Университет", где люди ждали в очереди среди куч макулатуры, чтобы "выбрать" то, что хоть как-то могло бы понадобиться в хозяйстве ... и тут еще одно разочарование, на 2500 гривен можно было выбрать, разве что десяток чопперов-миксеров-блендеров, и то по ценам значительно-выше, чем в розничной продаже - "звоните - как будет завоз техники, тогда точно сможете что-то себе выбрать на эту сумму "...

Ответить

Орест

Прочитав відгуки. Не хочу нікого засуджувати, просто хочу поділитися фактами. Я грав в Забаву давно. Тоді ще були кольорові квитки. Вигравав тільки по-дрібницям. Кинув! Тесть грає приблизно 3 роки. Щонеділі купує 2 квитки. В 845 тиражі виграв близько 5 000 грн. Гроші з паспортом отримав без проблем.Думаю, витрачені гроші він відбив! Може просто комусь щастить, а комусь ні?

Ответить

Ірина

Хотілося б поділиться особистим досвідом. З нашої сім'ї в лотерею грає тільки дід, якому на мою думку не куди дівати гроші. Щотижня він купує по 5 квитків і в основному безрезультатно. Саме більше дід вигравав 350 гривень, а в основному це 10-20 грн. dance-2 Скільки разів, я йому розповідав, що це справжнісінький разводняк. Посадили людей, створили атмосферу. А Ви люди купуйте! Неодноразово і я купував але все без толку. Гра звичайно азартна, я б навіть сказав затягує, особливо літніх людей, яких легко обдурити. Хоч Лото Забава і вважається найпопулярнішою лотереєю в Україні, я б не радив в неї грати, так як шанс виграти дуже малий. stop_mini

Ответить

Олеся

Я працюю службовцем в офісі. Кілька років тому в році 2010 чи 2011 точно не пам'ятаю, одна з моїх співробітниць випадково 1-й раз купила 1 квиток "Лото Забава" та номером квитка виграла автомобіль, тому що у неї вже була машина вона захотіла отримати гроші, на той час за а / м "Таврія" давали суму бл. 19 000 грн. Поїхала вона до регіонального представництва оформляти виграш. Все пройшло без проблем, вся процедура з перевіркою квитка зайняла 1 тиждень. Після відкриття поточного рахунку в банку гроші надійшли протягом 30 днів, при чому однією сумою. kiss_mini

Ця історія мала місце в Львові. Так що дана лотерея ніякий не обман, просто кому як пощастить. Особисто я не граю в жодні лотереї, на рахунок "Лото Забава" є думка, що під час "великої гри" в лототрон завантажують кульки не можуть однакові за вагою, так само бере сумнів а 75 чи їх штук? Грайте і вигравайте! kiss_mini

Ответить

Kocherin

Вірити в чудо лотереї мене тягне все менше і менше, після чергового тижня розіграшу Лото забави яка закінчилася нічим з цим білетиком.

Я граю в лотерею Лото Забава приблизно близько року і за весь цей час мені вдалося закреслити одну горизонталь один раз) виграш склав 22грн. Скажу чесно купив близько 100 квитків за рік.

Не знаю як багатьом щастить, багато дізнався і в інтернеті, що люди виграють не великі суми, 500, 1000, 3000 грн. але мені здається що в основному це одиниці, в масштабах того скільки купують людей щотижня ці квиточки і порівняти з числом виграшів то організатори не погано заробляють, дуже не погано. ok_mini

Останнім часом я купую лише один квиток Лото Забави раз в 2-3 тижні, чисто для азарту, цікаво закреслювати числа. Але раджу Вам не захоплюватися цією грою і не сприймати її як додатковий вид заробітку, тому що більше втратити можна ніж виграти.

Подобатися ця лотерея тільки тим що в ній багато конкурсів і призи начебто не погані, а найбільш правдоподібний конкурс мені здається це за номерами мобільних телефонів, потрібно що б збіглися цифри мобільного з випавши ми кульками, хто грав той думаю мене підтримає.

В цілому Лото забава не погана лотерея, але в моєму випадки вона носить чисто розважальний характер в недільний день.

До речі ось квиток на сьогоднішній тираж, як бачите не вистачило однієї цифри що б виграти і відбити хоч ціну квитка) а якби ще 3 номера випало які потрібні був би не поганий виграш я думаю)

Ответить

НаДуша

Зберігаємо досі той квиток, в одному полі вдалося закреслити три лінії - майже три лінії, ми вже сиділи всі на голках, але ... на жаль ... не виграли ... два числа не співпало. А ось полтавчанин (сусід нашого друга) виграв пару років назад 200 тисяч! Дійсно гроші віддали, без питань, добудував будинок (тоді ціни на всі ще смішні були).

Іноді виграємо по 10 гривень, 10 гривень коштує квиток зараз - 10 виграємо, в загальному, добре хоч не в мінус. А загалом Лото Забава - це така примарна мрія: нічого не робити і стати мільйонером. Ми граємо вже ну дуже багато років ... витратили, швидше, на квитки мільйон, а мільйонерами не стали. Загалом, раз на пів року / рік, можна і пограти але а так - марна трата грошей.

Ответить
    b
    i
    u
    s
    |
    left
    center
    right
    |
    emo
    url
    leech
    color
    |
    hide
    translit

Лото Забава
    Вход
    Опрос
    Вы будете покупать билеты, если стоимость их возрастет до 100 руб?
    Да, конечно.
    Да, но буду покупать меньшее количество.
    Да, но только на праздничные тиражи
    Нет, перестану играть
    Присоединяйтесь к нам!